top of page
IMG_0130.jpg

Witajcie w świecie "Potworzenia" - kolekcji haute couture, która przenosi recykling na zupełnie nowy poziom, celebrując jednocześnie wyjątkowość, wolność i queerowy sensualizm. To innowacyjne dzieła krawiectwa, które stworzyłem wraz z Madlen Revlon, inspirując się kampowym/królewskim przepych, światem burleski i magią voguingu.

Każdy element kolekcji "Potworzenie" wyróżnia się oryginalnością i kreatywnością. To nasza odpowiedź na głód ekspresji, której symbolem jest awangardowy charakter i surrealistyczne konstrukcje. Nie zapomnieliśmy jednak o nawiązaniach do mainstreamu, dodając elementy horror vacui, które mogliście podziwiać w niezapomnianych stylizacjach takich artystów, jak Doja Cat czy Lil Nas X.

W kolekcji znajdziecie aksamitne obsydiany, które przyciągają uwagę swoim przepychowym blaskiem, jak diamenty na kreacji Doji Cat. Ponadto, nie zabrakło kontrastowych kolorów, kalejdoskopowych cekinów, rozświetlających glitterów i zdumiewających wzorów, które nadają całości wyjątkowego charakteru.

Nasz projekt "Potworzenie" to również hołd dla beztroskiej i pewnej siebie tożsamości. Każdy z nas zasługuje na poczucie wolności i swobody wyrażania siebie. Nasza kolekcja jest unikatową mieszanką odważnych form, ekscentrycznych wzorów i niepowtarzalnej ekspresji.

W kolekcji nie mogło zabraknąć współpracy z Converse, które wraz z nami podjęło się misji uczynienia świata jeszcze bardziej kolorowym i różnorodnym. Efektem tej współpracy są trzy looki, w których 100% ubrań wykonane zostało z elementów Converse. To idealne połączenie między haute couture a pridowymi inspiracjami, które z pewnością zachwyci każdego, kto szuka czegoś nowego i wyjątkowego.

Zachęcam Was do odwiedzenia naszego świata "Potworzenia" i odkrycia tych unikatowych dzieł krawiectwa. To nie tylko kolekcja ubrań, to manifestacja wolności, odwagi i odnalezienia utraconych części naszej tożsamości. Wyrażajcie siebie, bawcie się modą, odkryjcie nowe strony siebie. "Potworzenie" czeka na Was!

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page