top of page
IMG_0130.jpg

Fotografie Grzegorz Piotrowski . Merch tomaszarmada dla Scopes by Porsche. Ubrania możecie oglądać na pracownikach festiwalu. Kurtki i kombinezony są uszyte z recyklingu -z poliestrowej kordury która była niegdyś banerem reklamowym wielkoformatowym z Oslo, nadruk termotransferowy na nim prezentował miasto (podobny efekt zblurowania wykorzystano w identyfikacji wizualnej festiwalu) -przez to każda kurtka ma inny wzór.
Bluzy są uszyte z fragmentów prążkowanych tkanin garniturowych i garsonkowych . Koszule są uszyte z wysokiej jakości bawełny. Materiały do nich pochodzą ze stoków lub są to kupony poprodukcyjne. Wszystko to moje oryginale projekty, konstrukcje zerowastowe i ograniczające zużycie materiału, szyte i krojone przez nas w pracowni przez łódzkie krawcowe i szwalnie, drukowane w @blotpracownia. Scopes Warszawa to performatywna konferencja, która łączy pionierów z pól designu, sztuki, muzyki oraz technologii.
Tymczasowa przestrzeń oraz globalny kolektyw online mają na celu zmienić perspektywę jutra i otworzyć dialog, który zapewni inspiracje, innowacje oraz interakcje.

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page