top of page
IMG_0130.jpg

"Zapraszamy do magicznego świata Komunii Tomasza Armady i Dominiki Ciemięgi, gdzie moda, ceremonia i niepowtarzalność spotykają się w jednym pięknym wydarzeniu. Ta wyjątkowa kolekcja emanuje urokiem i radością, przenosząc nas w wyjątkowy moment w życiu – Dzień Komunii.

Jednocząc siły z @ciemiega_trash_couture, Tomasz Armada przygotował kolekcję, która podkreśla czystość serca i wyjątkową duchowość tego dnia. Projektanci, z ogromnym oddaniem do mody, stworzyli unikatowe, które wyróżniają się nie tylko swoim kunsztem, ale także głębokim znaczeniem. Dzień Komunii to dla wielu mocne wydarzenie życiowe, które pozostaje w pamięci na zawsze. Ta kolekcja z pewnością umocni tę pamięć, oddając hołd temu ważnemu momentowi.

11 i 12 czerwca 2022, serce Łodzi biło szybciej, gdyż to właśnie wtedy miało miejsce otwarcie showroomu przy ulicy Piotrkowskiej 217. Showroom ten stał się miejscem, gdzie moda spotkała się z duchowością, a ceremonia Komunii przeplatała się z wyjątkowymi wzorami i krojami. W połączeniu z pop-up store "all white" oraz możliwością zakupu komunijnych kreacji, miejsce to stało się mekką dla osób poszukujących wyjątkowej elegancji.

Dzięki obecności mistrzowskiej fotografki Karoliny Wojtas, każdy moment tego wyjątkowego dnia został uchwycony i przekuty w sztukę. Światło, kompozycja i wyrazistość każdego zdjęcia podkreślały nie tylko piękno kreacji, ale także uczucia, które towarzyszą Dniu Komunii.

Jako twórcy tej kolekcji, Tomasz Armada i Dominika Ciemięga, podzielają swoje osobiste i artystyczne inspiracje. Fascynacja Kościołem i ceremonią Komunii towarzyszyła im od dzieciństwa, a teraz wyrażają te doświadczenia w swoich projektach. Elementy religijne, piękno kościołów i rytuały stały się głównym motywem kolekcji, który przekłada się na wyjątkową stylistykę i symbolikę ubrań.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy uczestniczyli w naszej uroczystości Komunii i otwarciu showroomu. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. W podziękowaniu za Waszą obecność otrzymaliśmy wiele cennych prezentów, które doceniamy z całego serca.

Wraz z Tomaszem Armadą i Dominiką Ciemięgą, pragniemy złożyć podziękowania @matriioszka, która zgodziła się zaprezentować swoje wybitne dzieło fotograficzne, tworząc niezwykłą opowieść o Dniu Komunii.

Komunia Tomasza Armady i Dominiki Ciemięgi to połączenie mody, ducha i niepowtarzalności. To kolekcja, która nie tylko zachwyca wzornictwem, ale także oddaje hołd temu szczególnemu momentowi w życiu. Serdecznie dziękujemy, że byliście z nami w tym wyjątkowym dniu i że dzięki Wam nasze komunie stały się niezapomniane.

Serce me radość przepełnia od rana
Komunią Świętą przyjęliście do cna
W niebiosach mój Anioł również świętuje
Byliście z nami w weekend, słodko dziękuję
-Pozdrawiamy Tomasz Armada i Dominika Ciemięga"
Autorka fotografii Karolina Wojtas

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page