top of page
IMG_0130.jpg

Proud to Be Party: Queerowa Rewolucyjna Noc
Wracam pamięcią do premierowego pokazu kolekcji, który nasycony był duszą wolności i queerowym sensualizmem. To było coś więcej niż tylko prezentacja mody – było to wyrażenie odzyskiwanej pewności siebie, odkrywania tożsamości i powrót utraconej beztroski. Całe wydarzenie rozkwitało podczas niezapomnianej imprezy pridowej, Proud to Be Party, zorganizowanej we współpracy z marką @converse.polska.

Ekskluzywny klub Sogo, przekształcony na tę wyjątkową noc w raj dla społeczności LGBTQIA+, był miejscem, gdzie kwitła wolność. To właśnie tam ożył najgorętszy wydarzenie tego sezonu - modowy performance, pierwszy pokaz w Warszawie od 4 lat, przygotowany we współpracy z @madlen.revlon i utalentowanymi performerami.

Wizualna uczta, którą przygotowaliśmy z najlepszymi artystami, była czymś, co trudno opisać słowami. Całe show prowadziła utalentowana @shadyladydrag, a na scenie gościliśmy również @gg.palmer z Paryża.

Spotkaliśmy się tego wieczoru, 16 czerwca, by razem przeżyć niezapomnianą noc, pełną miłości i pasji. Przybywajcie wcześniej, aby zacząć zabawę przed paradą!

Razem z @converse.polska świętowaliśmy naszą dumę i tożsamość. #ProudToBe 🔥🔥🔥🔥 ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page