top of page
IMG_0130.jpg

Polska Moda w Świetle Katarskiego Blichtru: Mój Udział w Qatar Fashion United by CR Runway

Doha, Katar, stała się areną spektaklu modowego, gdzie Polska zagościła na jednym z największych wybiegów świata. Qatar Fashion United by CR Runway, zorganizowany pomiędzy półfinałami a finałami FIFA World Cup Qatar 2022, okazał się miejscem, gdzie świat mody zlał się z magią futbolowego święta. A ja miałem zaszczyt reprezentować Polskę, prezentując swoje projekty w tym prestiżowym wydarzeniu kuratorowanym przez Carine Roitfield.

Na tym olbrzymim wybiegu, na którym zasiadło 30 tysięcy widzów, zaprezentowano projekty projektantów z pięciu kontynentów. To spektakularne przedsięwzięcie, zainicjowane przez Jej Ekscelencję Al-Mayassa bint Hamad, przy współpracy z Carine Roitfield, ustanowiło nowy rozdział w historii mody, jednocząc projektantów z sześciu kontynentów.

Mój wkład w to wyjątkowe wydarzenie polegał na reprezentowaniu Polski poprzez moje autorskie projekty. Jednym z wyjątkowych momentów tego wieczoru był pokaz mojej limitowanej edycji reinterpretowanego futbolowego jersey'a we współpracy z @off____white, który został zaprezentowany na wybiegu przez @jacmonika.

Projekt Qatar Fashion United by CR Runway to nie tylko modowy przegląd, ale także spektakl muzyczny, który połączył megagwiazdy muzyczne z projektantami na jednym międzynarodowym wybiegu. Za reżyserię wydarzenia odpowiadał @vladimirrestoinroitfeld, a sama Carine Roitfield, jako redaktor naczelna, wnieła do tego projektu swoją niezrównaną wizję stylu.

Z jednym spojrzeniem na ten wyjątkowy pokaz można było dostrzec, jak moda i futbol mogą się wzajemnie uzupełniać, tworząc spektakularne widowisko. Qatar Fashion United by CR Runway stanowił połączenie światów, gdzie styl i sport spotkały się na największej światowej scenie mody. Cała ta wyjątkowa noc to nie tylko zaszczyt dla mnie jako projektanta,aby móc reprezentować polską modę na arenie międzynarodowej.
16.12.2022 Doha Quatar

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page