top of page
IMG_0130.jpg

Fashion Film Festival: Reżyseria galii finałowej oraz pokazów podczas międzynarodowego konkursu Fashion Film Festival podczas Łódź Young Fashion.

Eksploracja Mody i Sztuki Filmowej- Fashion Film Festival, międzynarodowy konkursu filmów modowych, to wyjątkowe wydarzenie, które miałem zaszczyt współtworzyć, nie tylko jako reżyser, ale także producent i art director.

Gala Fashion Film Festival to moje najnowsze dzieło, w którym współpracowałem z utalentowanymi osobami związanych z kulturą ballroom i drag. Prezentacje filmów mody ożywiły się dzięki niezwykłym występom i choreografii, której autorką była niezrównana @madlen.revlon. Jej wkład nadał gali wyjątkowy charakter. Jednak całe wydarzenie nie byłoby tak spektakularne bez magii świateł stworzonej przez @jacwarsaw oraz doskonałej muzyki od @ultra_hunter. To dzięki nim cała atmosfera stała się niezapomniana. Dzięki artystycznemu talentowi i pasji @pomadkateresa, @algebra.drag, @shadyladydrag, @koral_cia, @diana.revlon, @simplyea, @timmy___007, @villasified, i @cosmia.absurd, publiczność doświadczyła prawdziwej eksplozji kreatywności i autentycznego wyrazu.
Zapraszamy Was do przeglądania galerii zdjęć i filmów z tego niezapomnianego Fashion Film Festival. Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ już przygotowujemy kolejne fascynujące projekty!

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page