top of page
IMG_0130.jpg

Project Room. Wystawa Dom Mody Limanka “Ostatni pociąg do Warszawy” w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie

Kolejny projekt i ostatni domu mody limanka którego kreatywność wplata się w nić filmowego narracji. Przedstawiamy Wam naszą ostatnią produkcję – "Ostatni pociąg do Warszawy". To krótkometrażowy film, który przenosi Was w postapokaliptyczną scenerię, gdzie wybujałe oczekiwania w świecie ograniczonych możliwości stają się motorem działań artystycznego kolektywu.

Zapraszamy Was do obejrzenia "Ostatniego pociągu do Warszawy" - podróży życia w postapokaliptycznym klimacie. Wkraczamy w świat pełen nadziei, ograniczeń i artystycznego poszukiwania. Czy artystom uda się znaleźć drogę na salony warszawskiego art worldu? Odkryjcie to razem z nami!
Kanwą tego filmowego widowiska jest doświadczenie życia w niepewności i niedostatku, gdzie artyści szukają drogi do komercyjnego sukcesu w deszczu lajków. Łódź, miasto 100 kamienic i najstarsza kolekcja sztuki awangardowej w Polsce, staje się areną walki o wyjątkowość w świecie artystycznym. Czworo artystów, przekonanych o swojej wyjątkowości, wyrusza na poszukiwanie lepszego świata. Czy uda im się zdobyć bilet do sukcesu? Obejrzyjcie "Ostatni pociąg do Warszawy" i przekonajcie się sami!

Przyłączcie się do naszej podróży przez postapokaliptyczny świat sztuki. Wspólnie z Domem Mody Limanka odkrywajcie historię, która miesza fikcję z rzeczywistością, snującą się pomiędzy marzeniem a życiem codziennym.

Dziękujemy Wam za wsparcie podczas tworzenia tego niezwykłego projektu. "Ostatni pociąg do Warszawy" to nie tylko film, to opowieść o artystycznych poszukiwaniach w niepewnym świecie. Wasze zainteresowanie sprawia, że nasze działania nabierają sensu. Cieszcie się podróżą z nami!

Wsparcie finansowe z Waszej strony pomogło nam kontynuować nasze artystyczne przedsięwzięcia i dokończyć ten projekt.
Dumnie informujemy, że "Ostatni pociąg do Warszawy" został nagrodzony I Miejscem w Projecie Roomie 2019. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza praca jest doceniana. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zachęcamy Was do obejrzenia filmu
Dziękuję, że byliście ze mną na każdym etapie mojej artystycznej podróży, nawet podczas tego najbardziej mrocznego etapu mojej kariery. Dzięki waszemu wsparciu mogę tworzyć niezwykłe projekty, które przekraczają granice sztuki i mody. Razem ruszmy naprzód w świat nieograniczonych możliwości artystycznych!

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page