top of page
IMG_0130.jpg

Mam zaszczyt przedstawić Wam projekt, w którym byłem art directorem - teledysk do utworu "Drogie ciuchy" Belli Ćwir. To niezwykłe przedsięwzięcie powstało bez budżetu, ale z pasją i zaangażowaniem wielu utalentowanych artystów.

W Domu Mody Limanka, bezkompromisowo i z pasją, zrealizowaliśmy ten teledysk, który stał się nie tylko jedynym profesjonalnym w dorobku artystki, ale również przekroczeniem granic i spotkaniem różnych dziedzin sztuki.

Jakub Dylewski odpowiadał za obraz i reżyserię, Bożna Wydrowska za choreografię, a Dom Mody Limanka za scenografię. Nie zabrakło także talentów w obszarze mody - Tomasz Armada dostarczył niezwykłe ubrania, a Coco Kate, najbardziej obiecująca polska stylistka, zadbała o stylizacje.

W rolach głównych wystąpiła niezwykła Bella Ćwir, która poprowadziła nas przez surrealistyczną podróż pełną nietuzinkowych postaci. Warto zwrócić uwagę na Kacpra Szaleckiego w roli fotografa mody, mnie samego w roli mafiozo-człopa i krawca, a także na Sasa Lubińską jako manikiurzystkę satanistkę oraz Dominikę Ciemiegę w roli szefowej mafii i akrobatki. Nie zabrakło również Bożenady Boberek - Bożny, która odpowiadała za choreografię.

Zapraszam Was do obejrzenia tego niezwykłego dzieła sztuki, które powstało dzięki połączeniu różnych talentów i pasji. Odkryjcie "Drogie ciuchy" Belli Ćwir, nie tylko jako utwór muzyczny, ale również jako wizualne arcydzieło. Kliknijcie poniżej i pozwólcie się zabrać w tę surrealistyczną podróż.

Odkryjcie, jak sztuka może przenikać granice i inspirować!
fot Milena Liebe

OPIS
KAMPANIA
WIDEO
LOOKBOOK
bottom of page